2 DAKIKA KURAL IçIN YANGıN ÇıKış KAPıSı

2 Dakika Kural için Yangın Çıkış Kapısı

2 Dakika Kural için Yangın Çıkış Kapısı

Blog Article

Göksu Kapı üretim alanlarında mahir ekibimiz aracılığıyla belirlenen örgüdaki Yangın Kapıları en şiddetli kalite ve en münasip hediye politikamıza akla yatkın olacak şekilde üretilir.

Kanat nüshası yahut kullanılması istenen menteşelerden kollara kadar nitelikli bir malzeme ile dokumalacak üretimlerde yangın bapsı bedelı belirlenebilmektedir.

Sarmal Yangın Kapısı / Yangın Kepenk Sistemi Sarmal yangın kepenkleri; genellikle sınai tesislerde iki farklı kayranı birbirinde etkilenmeyecek şekilde yangın izolasyonu tedariklemek yürekin kullanılmaktadırlar.

Bununla müşterek kötüdaki kriterlere ehil olan yerlerde yalnızca yangın çıkışı ya da yangın merdiveni mecburi olarak olması onaylama edilir.

Yer kattaki dükkân ve benzeri yerlerde koca adetsı 50’nin altında ve kaçış uzaklığı en ırak noktadan dış ortama açılan kapıya olan uzaklık 25 m’den azca ise, yapı dışına uslu çıkış kifayetli akseptans edilir.

Door and Store olarak; yangın bapsı, yangın çıkış bapsı, yangın merdiveni bapsı, panik barlı yangın bapsı, acil çıkış kapısı modellerini sarı, yeşil ve kırmızı renkler özellikle çıkmak üzere matlup renkte üretmekteyiz. Yangın bapları mutabık fiyatlar ile satın alabilirsiniz. ürkü barlı olanlar en çok kullanılan ve amaca münasip olarak üretilen modellerimizdir. Yangın simultane telaşa baplarak kapı şerh döneminı kısaltmak ve insanoğluın hafif tahliye olmalarını sağlamlar.

Bununla baş başa yangın merdivenlerinin bir cepheının bulutsuz olması ve dumandan duygulanım ihtimalini kaldırılmış etmesi sebebiyle binalarda tanıdık yangınlarda dirilik kayıplarının olma ihtimali gerçek oranda düşmektedir.

 ve montajıyla meşguliyetan tüm firmalar ile bizim fiyatlarımızı alınlaştırabilirsiniz. Yangın bapsı modellerimizin özelliklerini inceleyerek muadili bapların özellikleriyle muhaliflaştırabilir ve fiyatlarını mukayese edebilirsiniz.

Bu sayede insanoğluın güvenli bir şekilde binayı ayrılma etmesine veya yangınla uğraş ekiplerinin çallıkışmasına olanak katkısızlar. Yangın kapıları ekseri otomatik olarak kapanan ve panik pası kadar ivedi durumlarda kolaylıkla açılabilen özelliklere sahiptir. Böylelikle yangın sırasında insanların hızlı bir şekilde birçokmasına yardımcı olurlar.

Yangın bapsı fiyatları, üretim maliyetleri, pazar talebi ve rakiplik gibi faktörlere ilgilı olarak değişir. Ancak, uzmanlar, birinci sınıf bir yangın kapısının henüz erdemli bir fiyatla satın alınmasının uzun vadede henüz kazançlı olabileceği konusunda hemfikirler.

Yangın Kapısı duman sızdırmaz özelliğe mevla olması zımnında yangın çabucak insanların tütün zehirlenmelerinden bile korunmasını sağlar. Bu kapılar dışarıya sağlıklı ve kolay açılabilen konstrüksiyonya sahiptir.

Projeye en usturuplu Yangın Bapsı Sisteminin kullanıldığı binalarda dâhilen itilerek dünyaarı çın kolayca açılan ve kalabalık grupların sağlamlıklı bir şekilde binaları bırakma etmesini sağlayan yangın bapları Çıkış veya Exit şeklinde belirtilmektedir.

Montaj: Yangın kapısı, esaslı şekilde monte edilmelidir. Bapnın yanlış montajı, yangın çabucak etkinliğini azaltır. Yangın kapkaloriın montajı, kompetan bir ekip Yangın Merdiveni Kapısı tarafından gerçekleştirilmelidir.

Aynı şekilde kapı fitillerinin hala duman sızdırmaz olduklarını organize kontroller ile denetlemek ve eşmek değerlidir.

Report this page